Business Partners Parking & Mobility: Vind hier je collega Business Partners

Business Partners Parking & Mobility

Alamo, Enterprise Rent-A-Car en National

Autoverhuurders Alamo, Enterprise en National zijn te vinden op Plaza en in parkeergarage P1.

Contactpersoon: Eva Vet
- Functie: Manager Operations
- Telefoonnummer: +31 207401950
- e-mail: eva.vet@enterprise-netherlands.com

D&B the facility group

D&B zorgt voor een optimale service aan de klanten van de valet producten Terminal Valet en P6 Valet.

Contactpersoon: Pim Moerdijk
- Functie: General Manager Schiphol Valet Parking
- Telefoonnummer: +31 629282226
- e-mail: pim.moerdijk@db.nl

PCH Parking & Facility Services

PCH is integraal verantwoordelijk voor het operationeel beheer van alle parkeerterreinen op Schiphol. Van service aan de klanten, busvervoer naar P3 tot schoonmaak.

Contactpersoon: Claire van Strien
- Functie: Businessunit manager
- Telefoonnummer: +31 611311863
- e-mail: cvstrien@pch-dienstengroep.nl

Quick Parking (off airport)

Quick Parking maakt gebruik van een bushalte op de A-baan om klanten naar hun parkeerterreinen te vervoeren.

Contactpersoon: Albert Weerman
- Functie: Directeur
- Telefoonnummer: +31 621208998
- e-mail: lbertweerman@quickparking.nl

Skidata

Skidata is leverancier van het parkeermanagementsysteem.

Contactpersoon: Ronald Fransen
- Functie: Key Account Manager
- Telefoonnummer: +31 651782937
- e-mail: Ronald.Fransen@skidata.com

Contactpersoon: Mark de Vreede
- Functie: Solution Architect / Projectmanager
- Telefoonnummer: +31 622389685
- e-mail: Mark.deVreede@skidata.com

Contactpersoon: Sander Kokjé
- Functie: HO Business Integrations & Delivery - Telefoonnummer: +31 651752482
- e-mail: Sander.Kokje@skidata.com

Avis Budget Autoverhuur

Autoverhuurders Avis en Budget zijn te vinden op Plaza en in parkeergarage P1.

Contactpersoon: Martijn De la Haye
- Functie: District Manager Major Airports BeNeLux
- Telefoonnummer: +31 651638510
- e-mail: martijn.delahaye@abg.com

Europcar Autoverhuur B.V.

Autoverhuurder Europcar is te vinden op Plaza en in parkeergarage P1.

Contactpersoon: Achmed Bouhbouh
- Functie: Airportmanager
- Telefoonnummer: +31 653801611
- e-mail: a.bouhbouh@europcar.nl

Hertz Automobielen Nederland B.V.

Autoverhuurders Hertz en Thrifty zijn te vinden op Plaza en in parkeergarage P1.

Contactpersoon: Marco Vredeveld
- Functie: Station manager
- Telefoonnummer: +31 205020240
- e-mail: mvredeveld@hertz.com

Sixt B.V.

Autoverhuurder Sixt is te vinden op Plaza en in parkeergarage P1.

Contactpersoon: Willemien Hobbelink
- Functie: Senior Branch Manager Sixt Schiphol
- Telefoonnummer: +31 651871877
- e-mail: Willemien.hobbelink@sixt.com

Axxicom

Axxicom is verantwoordelijk voor het besteld taxi vervoer en is te vinden bij de STA balie in aankomsthal 4.

Contactpersoon: Herman de Smit
- Functie: Teamleader STA-balie
- Telefoonnummer: +31 613600026 
- e-mail: hdsmit@schipholmeetandassist.com

Schiphol Travel Taxi (STT)

Schiphol Travel Taxi (STT) is te vinden in aankomsthal 4.

Contactpersoon: Marianne Overtoom
- Functie: Accountbeheer
- Telefoonnummer: +31 886256214
- e-mail: m.overtoom@connexxion.nl

Greenmotion (off airport)

Greenmotion maakt gebruik van een bushalte op de A-baan om klanten naar het parkeerterrein te vervoeren.

Contactpersoon: Eric Timmermans
- Functie: General Manager
- Telefoonnummer: +31 854857320
- e-mail: eric.timmermans@greenmotionbenelux.nl