Nieuws: Werkzaamheden aan (rol)trappen na de zomervakantie weer van start

Eind vorig jaar en begin dit jaar zijn op Treinstation Schiphol Airport de liften en enkele roltrappen vernieuwd. Deze werkzaamheden vallen onder het deelproject Trein van het project Multimodale Knoop Schiphol (MKS). Vanaf begin oktober starten de volgende werkzaamheden, deze lopen tot in april. Dan worden de bestaande hellingbanen tussen Plaza en de treinperrons toe vervangen voor vaste trappen.

Gepubliceerd op: 31 juli 2023

Door deze aanpassingen verbeteren we de reizigersdoorstroming op het station. De vernieuwingen zijn nodig zodat treinreizigers in de toekomst gebruik kunnen maken van een verbeterd Station Schiphol Airport.

Normaal gesproken voert ProRail werkzaamheden zoveel mogelijk in vakantieperiodes uit. Maar op Schiphol Airport zijn dit juist de drukste periodes van het jaar. De grootschalige vernieuwingswerkzaamheden aan de Schipholspoortunnel en het project Multimodale Knoop Schiphol worden daarom alleen in de eerste drie en laatste drie maanden van het jaar uitgevoerd.