Business Partners Commercial Services: Vind hier je collega Business Partners

Business Partners Commercial Services

ABN Amro

Voor de financiële diensten van ABN Amro kan je terecht in de Lounges 1, 2, 3 en 4. En in aankomsthal 1, 2 en 3 en in het bemanningcentrum.

Contactpersoon: Rachel Scheffers
- Functie: directeur ABN AMRO Schiphol
- e-mail: rachel.scheffers@nl.abnamro.com

Contactpersoon: Rina van der Heijden
- Functie: Management Assistente van Rachel Scheffers
- Telefoonnummer: 06-51300577
- e-mail: rina.van.der.heijden@nl.abnamro.com

Arriva

Verzorgt het vervoer van en naar de Keukenhof tijdens de openingsperiode in het voorjaar en verkoopt ook combi tickets van vervoer + entree.

Contactpersoon: Machiel Kleingeld
- Functie: Ontwikkelmanager regio West
- Telefoonnummer: 06-231583494
- e-mail: machiel.kleingeld@arriva.nl

Bannerxpress

De spandoek automaten van Bannerxpress vind je aan landside, in aankomsthallen 1, 2 en 3.

Contactpersoon: Thibaud Bruna
- Functie: Directeur
- Telefoonnummer: 06-48082109
- e-mail: tbruna@bannerxpress.com

Behind The Scenes / Schiphol Experience

Laat je meenemen achter de schermen van de grootste luchthaven van Nederland. De Schiphol Experience is een bus tour waarin je alle geheimen van de luchthaven ziet. Kaartjes kunnnen gekocht worden bij Planes @ Plaza.

Byecoin bitcoin

De machine waar je Bitcoin & Ethereum kunt kopen, bevindt zich aan landside, in aankomsthal 2.

Contactpersoon: Herman Vissia
- Functie: Director Byelex B.V.
- Telefoonnummer: 0165 332244
- e-mail: h.vissia@byelex.com

Deliveroo

De deliveryservices van Deliveroo zijn beschikbaar aan airside, op de D- en de E-pier.

Contactpersoon: Bob van Son
- Functie: Head of Sales
- Telefoonnummer: 06-27896366
- e-mail: bob.vanson@deliveroo.nl

Dijkman TCW Services

Dijkman TCW Services is de exploitator van de toiletartikelen automaten overal in de wc’s op Schiphol.

Contactpersoon: Linda Ottens-Dijkman
- Functie: Eigenaar
- Telefoonnummer: 06-12305328
- e-mail: info@dijkman-beheer.nl

Global Blue

BTW Teruggave via Global Blue vind je aan landside in vertrekhal 3 en aan airside in lounge 3.

Contactpersoon: Jorn Hoogesteijn
- Functie: Directeur
- Telefoonnummer: 06-46742071
- e-mail: jhoogesteijn@globalblue.com

Contactpersoon: Herman Plukaard
- Functie: Manager Schiphol
- e-mail: hplukaard@globalblue.com

I Amsterdam

Het iAmsterdam Visitor Centre kom je tegen aan landside in aankomsthal 2.

Contactpersoon: Adil Abbach
- Functie: Manager Hosting
- e-mail: a.abbach@iamsterdam.com

Lovers

Verzorgt de verkoop van entreetickets voor de Keukenhof tijdens de openingsperiode in het voorjaar.

Contactpersoon: Maxim Leijdekker
- Functie: Operations Manager Schiphol Experience
- Telefoonnummer: 020-6550083
- e-mail: m.leijdekker@worldofdelights.com

Contactpersoon: Wim van Meerveld
- Functie: Manager Partnerships
- e-mail: w.vanmeerveld@tourismgroupholding.com

Massage-o-Matic

De massagestoelen van Massage-o-matic zijn aan landside en aan airside te vinden, in de gehele terminal!

Contactpersoon: Michiel Versprille
- Functie: Eigenaar
- e-mail: info@massage-o-matic.com

Meet & Assist Axxicom

Begeleidingsservices voor passagiers.

Contactpersoon: Lex Visser
- Functie: Business Unit Directeur
- Telefoonnummer: 06-11394463
- e-mail: Lvisser@Axxicom.nl

Rijksmuseum

Aan de Holland Boulevard vind je de kunst van het Rijksmuseum.

Seal & Go

De diensten van Seal & Go vind je aan landside, in vertrekhal 2 en 3.

Contactpersoon: Paul Rijkhoff
- Functie: CEO
- Telefoonnummer: 0252-629323
- e-mail: info@sealandgo.com

Thuisbezorgd

De deliveryservices van Thuisbezorgd zijn beschikbaar op Plaza.

Contactpersoon: Silvie Cremers
- Functie: Director of Sales
- Telefoonnummer: 020-2107011 
- e-mail: silvie.cremers@takeaway.com

Travelex

Van de diensten van Travelex kan je gebruik maken in lounge 1,, op de F- en de G-pier en in aankomsthal 3.

Contactpersoon: Travelex
- Telefoonnummer: 020-5690690
- e-mail: secretaryNL@travelex.com

Premier Tax Free (via Travelex)

BTW Teruggave voor Premier Tax Free - via Travelex - vind je aan landside in vertrekhal 3.

Contactpersoon: Vincent Heuveneers
- Functie: Business Development Manager BENELUX
- e-mail: Vincent.Heuveneers@planetpayment.com

Innova (via Travelex)

BTW Teruggave voor Innova - via Travelex - vind je aan landside in vertrekhal 3, bij de balie van Travelex.

Contactpersoon: Marta Pantoja
- Functie: Business Development Manager Europe
- e-mail: mpantoja@innovataxfree.com

Xpresspa

In lounge 2 en 3 en op de D-Pier kan je terecht voor de massage en welness behandelingen van Xpresspa.

Contactpersoon: Patrick Jansen
- e-mail: pjansen@xpresspa.com

Yotel

Aan Airside kan je in lounge 2 overnachten in het hotel van Yotel.

Contactpersoon: Joy Maroulas
- Functie: General Manager
- Telefoonnummer: 06-23952511
- e-mail: joy.maroulas@yotel.com